Doufejme v to nejlepší


Carolina Setterwallová

Autentická a upřímná zpověď o ztrátě, lásce a naději

Když ti naposledy přeju dobrou noc, netuším, že to je opravdu naposledy. Kdybych něco tušila, nejspíš bych do našeho rozloučení vložila víc energie. Namísto toho ti oznamuju, že si asi brzy půjdu lehnout k Ivanovi. Neprotestuješ. S pohledem upřeným na obrazovku počítače mě necháš odejít. A já tedy odcházím. Domnívám se, že se uvidíme ráno. Není tomu tak. Neuvidíme se už nikdy.

Jednoho rána najde Carolina svého manžela v posteli mrtvého. Najednou je úplně sama s malým synkem a musí začít žít nový život. Zároveň zpětně přemítá nad tím, jak žila dřív.

Doufejme v to nejlepší je fantastické zúčtování nejen se smrtí, ale i se životem; s láskou, rodičovstvím, moderními vztahy a jejich nemilosrdnými očekáváními. Čtenář provází Carolinu téměř deseti lety jejího života a pozoruje přitom její zamilování i smutek, její život, který se navzdory přísnému naplánování náhle rozhodne vydat zcela jiným směrem.

Číst více
369,00 Kč doporučená cena
V prodeji

detailní informace

Počet stran 328
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 01.04.2019
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,492 kg
Jazyk čeština
Původní název Lat oss hoppas
Původní jazyk švédština
Překladatel Lucie Olešová
EAN 9788074737671
Věk od 15
Edice Fleet
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

Instagram luciezel - Doufejme v to nejlepší, Lucie Zelinková


„…Po nějaké době zase jeden absolutní zásah do černého, a to nemluvím jen o vlastním čtenářském vkusu a hladu obohacovat si myšlenky skrze témata v literatuře, ale o mezírce na našem literárním poli. Opět kniha, po které jsem nevědomky bažila a kterých chci víc…“

autor knihy

Carolina Setterwallová Carolina Setterwallová

Carolina Setterwallová


Carolina Setterwallová vyrostla ve městě Sala a nyní žije ve svým synem ve Stockholmu. Má vzdělání v  oboru vztahů s  veřejností. Na literárním poli debutovala s románem Doufejme v to nejlepší, jehož práva k vydání se prodala do více než 20 zemí.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.