Když piješ..


Jakub König

Když piješ… stávaj se ti různý věci.

Když piješ… stávaj se ti různý věci. Někdy jejich sled vnímáš jen jako rychlý prolistování stránkama, jako sekvence několika za sebou jdoucích obrázků, ze kterejch se ti složí celej příběh. Někdy se zase zastavíš u jedný scény a přemýšlíš, jestli je čas obrátit list. Když piješ, bývá to někdy hořký, někdy něžný, někdy úsměvný, taky upřímný, krutý, nečekaný, plánovaný, dobrý i zlý.

Otevři tenhle flipbook a zjisti, jestli je to stejný, jako Když piješ… Prolistuj jen obrázky, otoč a prolétni slova, nebo pozorně přečti jako knížku: užij si příběh Když piješ… po svém.

Napsal a nakreslil Jakub König.

Číst více
199,00 Kč doporučená cena
Nedostupné
Podobné

detailní informace

Počet stran 160
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 06.03.2017
Formát 160x100 mm
Hmotnost 0,108 kg
Jazyk čeština
EAN 9788025906217
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

autor knihy

Jakub König Jakub König

Jakub König


Jakub König je český bloger a písničkář pocházející z České Lípy. Je frontmanem skupiny Obří broskev a ve svém samostatném, kritikou oceňovaném hudebním projektu vystupuje pod pseudonymem Kittchen. Studoval na pražské FAMU a poté na Konzervatoři Jaroslava Ježka. V roce 2011 vydal knihu stripů Anjel, v roce 2017 pak flipbook Když piješ…

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.