Dívky na kopci


Alison Belshamová

i Připravujeme

Pohlcující thriller od autorky bestsellerové série Tatérka

Kdesi v Canterbury leží na ztichlé stráni dvě dívky. Ve vlasech mají diadém, každá v ruce svírá rudou růži. Mohlo by se zdát, že spí… ale mají podříznutá hrdla. Policie záhy zjistí, že jde o dvě ze tří sester a ta poslední se pohřešuje. Pro inspektorku Lexi Bennettovou je mrazivý případ osobní. Před lety totiž ji i její dvě sestry stihl podobný osud. Vrátil se muž, který je v mládí unesl? Při pátrání po identitě vraždícího netvora se inspektorka každou minutou noří hlouběji do temnoty. A čas je proti ní.

„Strhující! Jeden z nejlepších mysteriózních thrillerů, které jsem v poslední době četla. Neustále jsem byla napjatá a snažila se odhadnout, co se vzápětí stane… až tak napínavé.“ - recenze na Goodreads

Číst více
449,00 Kč doporučená cena
Vychází 22.04.2024

detailní informace

Žánr thriller
Počet stran 376
Datum vydání 22.04.2024
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,483 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název The Girls on Chalk Hill
Původní jazyk angličtina
Překladatel Anna Matoušková
EAN 9788076626478
Věk od 18
Edice Thrill
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

autor knihy

Alison Belshamová Alison Belshamová

Alison Belshamová


Alison Belshamová se narodila ve městě Hampshire ve Spojeném království a nyní žije a pracuje v Edinburghu. Psát začala, protože se chtěla stát scenáristkou. V osobním životě pak na čas upřednostnila rodinu, aby se o to dravěji na literární scénu vrátila. V roce 2016 získala na festivalu detektivek Bloody Scotland Crime Writing suverénně první místo v soutěži o nejlepší námět. Když pak román Tatérka vydala v roce 2018 knižně, obratem se stal mezinárodním trhákem a současně začátkem nové série z tajuplného prostředí mistrů jehel. Rok poté následovalo pokračování s názvem Inkoust a Balzamovač je třetí knihou v řadě.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.