Agent orbulátoru


Bobbie Peers

Záhadná tajemství a zdánlivě neřešitelné šifry zavedou Williama Wentona do dalšího nebezpečného dobrodružství.

Záhadná tajemství a zdánlivě neřešitelné šifry zavedou Williama Wentona do dalšího nebezpečného dobrodružství.

Když se hodiny na londýnském Big Benu náhle zastaví, William tuší, že se děje něco mimořádného. A opravdu, objeví se záhadná postava, která si říká agent orbulátoru, a strhne Williama a jeho nejlepší kamarádku Iscii do víru nových dobrodružství. Co agent orbulátoru od Williama chce? A vůbec, co je to vlastně ten orbulátor?

Stránky třetího dílu mezinárodně úspěšné série o Williamu Wentonovi plní temná tajemství i zdánlivě neřešitelné šifry. Návrat Bobbieho Peerse do Williamova vesmíru představuje jiskřivou přehlídku rafinovaných zápletek a zvratů i přemoudřelých robotů. A vypráví i o statečnosti – všech tvarů a velikostí.

Číst více
299,00 Kč doporučená cena
V prodeji

další tituly z řady "William Wenton"

detailní informace

Počet stran 176
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 05.11.2018
Formát 165x235 mm
Hmotnost 0,384 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Filip Hřiba
Číslo dílu 3
Původní název Orbulatoragenten
Původní jazyk norština
Překladatel Marie Voslářová
EAN 9788074737121
Věk od 8
Edice Trix
Typ Kniha
Vazba měkké desky z kartonu

autor knihy

Bobbie Peers Bobbie Peers

Bobbie Peers


Bobbie Daniel K. Peers je norský režisér, scénárista, ilustrátor a spisovatel. Vystudoval London International Film School. Za scénář a režii k filmu Sniffer získal v roce 2006 na festivalu v Cannes Zlatou palmu za nejlepší krátký film. Zloděj luridia je jeho první knihou ze série s malým hrdinou Williamem Wentonem. Autor je nositelem několika významných cen – například The Bokslukerprisen Award Norway (2017), Children’s Book Award Norway (2016) nebo Book of the Year Norway (2016).

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.