Mimo provoz


Adam Chromý

Hořkosladké i humorné retro o tom, že žádná změna není lehká, ale nakonec přece jen může vést k lepšímu.

Všechno má své datum spotřeby – o tom se přesvědčila zasloužilá televizní hlasatelka Silvie Ostrčilová, když se vedení televize usneslo uvaděčské vstupy z obrazovky zcela vymýtit. Patří do starého železa? Do muzea mezi exponáty vyhynulých druhů? První kroky náhle nezaměstnané Silvie vedou na úřad práce… Návštěva jí sice nepřinese novou práci, ale zato nové zážitky, přátele, lásku a především nový pohled na svět, který začne vnímat očima řadového diváka.

Hořkosladké i humorné retro o tom, že žádná změna není lehká, ale nakonec přece jen může vést k lepšímu.

Adam Chromý se narodil roku 1983 v Bílovci, nejbližší porodnici od Fulneku, kde vyrůstal. Vystudoval filmovou produkci na pražské FAMU, ale dráha psavce ho vedla k novinařině. Píše články ze světa kultury a šoubyznysu a působí v oblasti internetových médií. Knižně debutoval v roce 2017 románem o problémech přímo kosmického rozměru Rekviem za Pluto. Jeho druhá kniha, vtipné, místy hořkosladké retro Mimo provoz vypráví příběh zasloužilé televizní hlasatelky, která se ze dne na den stane „vysloužilou“.

Číst více
249,00 Kč doporučená cena
Nedostupné

detailní informace

Počet stran 224
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 14.05.2018
Formát 120x185 mm
Hmotnost 0,286 kg
Jazyk čeština
EAN 9788025908747
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

video

autor knihy

Adam Chromý Adam Chromý

Adam Chromý


Adam Chromý se narodil v Bílovci, nejbližší porodnici od Fulneku, kde vyrůstal. Po studiu filmové produkce na FAMU se zaměřil na psaní scénářů. Ty se ale nedočkaly realizace. Prvním z nich byl v roce 2008 Rekviem za Pluto a podobu románu dostal až jedenáct let po události, o níž vypráví. Adam Chromý napsal několik tisíc článků ze světa kultury a šoubyznysu. Stále působí v oblasti internetových médií a snaží se vzkřísit i své další příběhy původně zamýšlené jako filmy.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.