Camille
%

Camille


Pierre Lemaitre

Anne, přítelkyně komisaře Verhoevena, je v nákupním centru na Champs-Élysées svědkyní loupeže. Jen zázrakem přežije lupičovo řádění pouze s těžkým zraněním. Pachatel je surový recidivista, který chce Anne najít a zlikvidovat. Začíná souboj obou mužů, v němž jde o Annin život. Komisaře záležitost zasáhne velmi osobně a sám začíná být neúprosný natolik, že obětuje nejednu ze svých zásad. Podobně jako v románu Alex i zde se role lovce a kořisti povážlivě proplétají a představa, jakou si čtenář (i komisař) zpočátku udělá, se brzy naprosto změní.

Číst více
59,00 Kč doporučená cena
Nedostupné
Podobné

detailní informace

Žánr detektivka
Počet stran 291
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 01.06.2015
Formát 137x205 mm
Hmotnost 0,431 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Ivan Mráz
Číslo dílu 3
Řady Verhoven
Původní název Sacrifices
Překladatel Helena Beguinová
EAN 9788074733215
Věk od 18
Edice Fleet
Typ Kniha
Vazba vázaná s potahem z jiného materiálu

autor knihy

Pierre Lemaitre Pierre Lemaitre

Pierre Lemaitre


Pierre Lemaitre, původně učitel literatury, se dnes věnuje psaní. Jeho romány Svatební šaty, Černé kádry nebo Na shledanou tam nahoře mu vynesly chválu kritiky i čtenářů. Za posledně jmenovaný titul obdržel nejvyšší francouzské literární ocenění Goncourtovu cenu (2013). Je mistrem detektivních románů a thrillerů se skvělým stylem a originálními zápletkami. Důkazem je i série s detektivem Camillem Verhovenem, Druhý díl série Alex vyhrál cenu CWA International Dagger za nejlepší detektivní román roku.

Zobrazit profil autora

newsletter Kniha Zlín

Zajímá Vás, jaké novinky právě vychází a co se děje v knižním světě? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.